Již tradiční Velikonoční dílničky se konaly v Bílovicích nad Svitavou ve čtvrtek 4. dubna. Děti i dospělí měli možnost zakoupit některý z polotovarů nebo hotových výrobků z produkce chráněné dílny BD-TOVA, s.r.o. Nabídka byla opravdu široká a vybral si každý. Roztomilé figurky v jarním duchu si mohli návštěvníci slepit hned na místě. Protože však děti často lákal spíše skákací hrad, který nesměl na akci chybět, odnášeli si někteří balíčky s polotovary s sebou domů.

Ani já jsem lákavé nabídce neodolala a odnesla si domů balíčky s velikonoční výzdobou. Už několik let po sobě se můžu pochlubit vkusnou a jednoduchou výzdobou právě z dílny BD-TOVA, která budí zaslouženou pozornost všech, kdo k nám domů zavítají.

Tentokrát byla návštěvnost dílniček o něco vyšší. Dílničky měly navíc přesah z tvůrčí roviny do roviny komunikační. Setkávali se tu sousedé, známí, došlo tu i na nová seznámení lidí, kteří se sice občas někde v obchodě nebo na autobusové zastávce potkali, ale doteď neměli příležitost se poznat osobně. Celé odpoledne se tak neslo v přátelském a radostném duchu. Dospělí se usmívali, dětem zářily oči… Dílničky opět svůj účel splnily na jedničku.

Lucie Ulbrichová, makléřka RE/MAX Pro