Loni na 4. plese jsme vyzkoušeli nový formát. Osvědčil se večer argentinského tanga.

Letos popáté Vás zveme na večírek, kde budeme poslouchat, tančit, učit se, jíst, pít, prostě se bavit ve stylu jihoamerických chutí a tanců.

Tento rok to bude jiné – taneční večer v argentinském stylu s reprodukovanou hudbou

Setkáte se se skladbami, které znáte, jsou vám povědomé, ale i skladby, které možná uslyšíte poprvé.

Žánr bude tak rozmanitý, jak jen hudební produkce nabízí – od standardních a latinskoamerických tanců, přes disco a pop až po krásu argentinského tanga či salsy.

Prostor je letos jiný oproti minulým rokům, ale stejný jako loni. Je zde méně místa než jste byli zvyklí, ale o to více to bude
útulnější a příjemné.

Na přivítanou se můžete těšit na welcome drink a  malé argentinské občerstvení pro naladění chuťových buněk. Dále pak je už všechno jen na Vás – ať už báječné jídlo, kvalitní vína nebo taneční kreace.

plessonga3KDY: sobota, 4. 3. 2017, od 19.30 hod
KDE: Argentina Grill House, Gajdošova 7, Brno
ZA KOLIK: 390 Kč včetně welcome drinku a menšího pohoštění

Bojíte se, že nezvládáte argentinské tango?

Workshop pod vedením mistra ČR v argentinském tangu Petra Nečase nás naučí základní kroky. Je připraveno 33 kroků argentinského tanga. Tedy domů půjdete nejen plni dojmů a zážitků, a to ať uměleckých nebo kulinářských, ale můžete si užít i nové taneční kroky. A zvládne to úplně každý.

Doporučený dress code: Nejlépe ve stylu 40 let minulého století. Pánové: oblek, košile, klobouk a doplňky. Dámy: šaty či jiné společenské oblečení.

Rezervace vstupenek, informace na cokoli dalšího k plesu se ptejte Petra Červinky, 605777787, petr.cervinka@re-max.cz.